چهارشنبه, 25 تیر, 1399
WEDNESDAY, July 15, 2020
یک شنبه 08 تیر
تشکر از مدیرعامل شرکت توسعه جهت همکاری مستمر در پیشبرد پروژه های ورزشی استان
تشکر از مدیرعامل شرکت توسعه جهت همکاری مستمر در پیشبرد پروژه های ورزشی استان
مریم بخشی مدیرکل ورزش و جوانان استان در دیدار عصر روز گذشته با استاندار گیلان ضمن تشکر ویژه از مهندس کریمی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی افزود : در طی ٢ سال گذشته در استان گیلان ٤ پروژه مهم ورزشی در دست ساخت بوده که با همکاری دلسوزانه مهندس کریمی 3 پروژه افتتاح شده که هر کدام از آنها تا پیش از آن حدود ٣٥ درصد پیشرفت عمرانی داشتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه به نقل از برنا، وی افزود : طی چندین سال گذشته با اعتبارات استانی جهت پیشبرد استادیوم انزلی بودجه اختصاص یافت که این بودجه جوابگوی اتمام پروژه نبود و تا مرحله اتمام سکوهای شماره 1 و همچنین تا نیمه عملیات عمرانی سکوهای شماره 2 پیشرفت فیزیکی داشت . در سال 98 این پروژه ضمن قرار گرفتن در لیست پروژه های ملی در اختیار شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی داده شد و مبلغی معادل ٧ میلیارد تومان جهت انجام آن ابلاغ گردید و با پیگیری های انجام شده امید داریم در سال ٩٩ مبلغ ١٠ میلیارد تومان دیگرجهت انجام این پروژه اختصاص یابد.

گفتنی است در این راستا شرکت توسعه، مشاور پروژه را انتخاب و شروع به کار نموده و پیگیری های لازم در حال انجام است تا مراحل قانونی تحویل کار به پیمانکار باید صورت پذیرد .

بخشی در ادامه ابراز امیدواری کرد: با همت بوجود آمده عملیات اجرایی همزمان سکوهای ٣،٤، ٥ شروع شود و مشکل نور استادیوم تختی انزلی که یکی از مشکلات عدیده آن جهت برگزاری مسابقات طی سالهای اخیر بوده مرتفع شود.

مدیرکل ورزش و جوانان گیلان در پایان گفت :با توکل به خدا و با همراهی استاندار ورزش دوست استان که همیشه یار و یاور ورزش استان میباشند ، بتوانیم پروژه های مهم استان را در کمترین زمان ممکن به ترتیب اولویت بندی به اتمام برسانیم.


تهران، خیابان شهید دکتر مفتح جنوبی
مجموعه ورزشی شهید شیرودی
کد پستی: 1573613131
©2017 Shirodi Sport Complex, All Right Reserved