سه شنبه, 26 شهریور, 1398
TUESDAY, September 17, 2019
چهار شنبه 22 خرداد
سالن شش هزارنفری غدیر ارومیه آماده میزبانی لیگ والیبال ملت های ۲۰۱۹
سالن شش هزارنفری غدیر ارومیه آماده میزبانی لیگ والیبال ملت های ۲۰۱۹
از پروژه های افتتاحی توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی/

در کمتر از دو روز مانده به میزبانی مسابقات والیبال لیگ ملت های ۲۰۱۹، ارومیه در آمادگی کامل برای برگزاری این رقابت ها قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه که از مجهزترین ورزشگاه‌های والیبال در سطح کشور می باشد در سال ۱۳۸۶ توسط شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، تکمیل و افتتاح گردید و برای میزبانی شایسته در دیدارهای هفته سوم لیگ ملت‌های ۲۰۱۹ والیبال انتخاب شد.

برگزاری این مسابقات مهم در معرفی استان و شهر ارومیه به عنوان یک ظرفیت گردشگری و توریستی بسیار با اهیمت بوده و تمامی امکانات و تمهیدات لازم با همکاری دستگاه‌های اجرایی و خدماتی در حال انجام است.

آماده سازی فضای شهری، آماده سازی مسیر تردد تیم‌ها، تأمین محل اقامت و غذای بازیکنان و میهمانان و آماده سازی محوطه سالن وظایفی بود که بر عهده شهرداری محول شده و هم اکنون المان‌های متناسب با والیبال در سطح شهر نصب شده است.

گفتنی است هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال از ۲۴ تا ۲۶ خرداد به میزبانی ارومیه با حضور تیم‌های ایران، کانادا، لهستان و روسیه در سالن ۶ هزار نفری غدیر ارومیه برگزار خواهد شد.


تهران، خیابان شهید دکتر مفتح جنوبی
مجموعه ورزشی شهید شیرودی
کد پستی: 1573613131
©2017 Shirodi Sport Complex, All Right Reserved