پنج شنبه, 27 مرداد, 1401
THURSDAY, August 18, 2022
یک شنبه 09 مرداد
بازدید مدیر مجموعه شهید شیرودی از اردوی تیم ملی ژیمناستیک
بازدید مدیر مجموعه شهید شیرودی از اردوی تیم ملی ژیمناستیک
مهدی همتی: از هیچ حمایت و پشتیبانی دریغ نخواهیم کرد

مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی و مسئولان فدراسیون ژیمناستیک از اردوی تیم ملی این رشته در سالن برادران شهید آذرپی بازدید کردند.

در این بازدید که به همراه سرپرست فدراسیون ژیمناستیک و سرپرست دبیری این فدراسیون برگزار شد از اردوی تیم های ملی ژیمناستیک هنری و ایروبیک بازدید به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی شهید شیرودی؛ مهدی همتی مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی نیز در این بازدید ضمن اظهار احترام به ملی پوشان ژیمناستیک و آرزوی موفقیت برای آنها گفت: شرکت توسعه و نگهداری امکان ورزشی کشور و مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی در راه بازسازی مجموعه برادران شهید آذرپی حمایت های ویژه ای داشتند. سیاست ما خدمت گزاری به جامعه ورزش و حمایت و پشتیبانی و احیای اماکن و سالن های ورزشی است. مطمئناً در ادامه نیز از هیچ حمایت و پشتیبانی در این خصوص دریغ نخواهیم کرد. آرزوی موفقیت ‌و کسب نتایج درخشان برای ملی پوشان کشورمان در رقابت های آتی و پیش رو را دارم.

گفتنی است تیم های ملی ژیمناستیک هنری بزرگسالان و ایروبیک ژیمناستیک در حال آماده سازی برای شرکت در بازی های کشورهای اسلامی هستند. پنجمین دوره بازی های کشورهای اسلامی از ۱۷ تا ۲۷ مرداد در قونیه ترکیه برگزار می شود.


تهران، خیابان شهید دکتر مفتح جنوبی
مجموعه ورزشی شهید شیرودی
کد پستی: 1573613131
©2017 Shirodi Sport Complex, All Right Reserved