جمعه, 07 مهر, 1402
FRIDAY, September 29, 2023
سه شنبه 25 مرداد
بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی
نماینده مردم رودسر ، املش و چابکسر در مجلس شورای اسلامی با حضور در مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی، از امکانات این مجموعه بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی؛ محمد صفری نماینده مردم رودسر ، املش و چابکسر ظهر امروز سه شنبه بیست و پنجم مرداد، پیش از بازدید از مجموعه شهید شیرودی، در جلسه ای با مهدی همتی مدیر این مجموعه درخصوص مسائل و موضوعات مختلف بحث و گفتگو کرد و در جریان اقدامات انجام شده قرار گرفت.

در این جلسه مهدی همتی با اشاره به دستورات، راهنمایی ها و پیگیری های دلسوزانه مقام عالی وزارت ورزش و جوانان و تأکید و توجه خاص مهندس عاصم یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور نسبت به اقدامات توسعه ای ورزش قهرمانی و حرفه ای، توضیحاتی راجع به اقدامات عمرانی و فعالیت های صورت گرفته در مجموعه ارائه داد.

سپس نماینده مردم رودسر ، املش و چابکسر از اماکن مختلف مجموعه از جمله زمین های چمن طبیعی شماره ۱ ، زمین چمن مصنوعی ۱ ، سالن شهید افراسیابی (که به تازگی بازسازی و نور پردازی آن تکمیل شده است) ، استخر شهید نوفلاح ، سرویس های بهداشتی تازه بازسازی و نوسازی شده و برخی اماکن دیگر بازدید کرد.

شایان ذکر است در پایان این بازدید نماینده مردم رودسر ، املش و چابکسر در مجلس شورای اسلامی از اقدامات و فعالیتهای صورت گرفته از فروردین ماه سالجاری تا کنون تشکر و قدردانی کرد.

مدیر مجموعه فرهنگی ورزشی شهید شیرودی نیز ضمن خوشامدگویی و قدردانی از این حضور مسئولانه ، به نقش مهم و کلیدی مجلس شورای اسلامی در گره گشایی از مشکلات و دغدغه های ورزش کشور تاکید و از اقدامات اثر بخش و حمایتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی تشکر کرد.


تهران، خیابان شهید دکتر مفتح جنوبی
مجموعه ورزشی شهید شیرودی
کد پستی: 1573613131
©2017 Shirodi Sport Complex, All Right Reserved