شنبه, 08 مهر, 1402
SATURDAY, September 30, 2023
شنبه 18 شهریور
دیدار رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین با سرپرست مجموعه شهید شیرودی

دیدار رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین با سرپرست مجموعه شهید شیرودی

دکتر شروین اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین با حضور در مجموعه ورزشی شهید شیرودی با محسن خمارلو سرپرست این مجموعه دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، امروز شنبه 18 شهریور ماه 1402 دکتر شروین اسبقیان رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین با حضور در مجموعه ورزشی شهید شیرودی، ضمن دیدار با محسن خمارلو سرپرست مجموعه از همکاری فی ما بین مجموعه با فدراسیون جانبازان و معلولین تقدیر و تشکر کرد.

در این دیدار دکتر اسبقیان از مساعدت و نگاه ویژه دکتر عسگریان سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور نسبت به فدراسیون های ورزشی و خصوصاً فدراسیون جانبازان و معلولین و شرایطی که به منظور انجام تمرینات تیم فوتبال ۷ نفره جانبازان و معلولین به منظور اعزام به مسابقات آسیا و اقیانوسیه در مجموعه ورزشی شهید شیرودی فراهم گردیده است تشکر و قدردانی نمود.

در پایان این نشست محسن خمارلو ضمن تشکر از حضور رئیس فدراسیون جانبازان و معلولین در مجموعه ورزشی شهید شیرودی برای ورزشکاران جانبازان و معلولین و حضور تیمهای مختلف این فدراسیون در مسابقات مختلف بین المللی آرزوی موفقیت کرد.

در این دیدار حمیدی دبیر و محسن مجزی مدیر حراست فدراسیون جانبازان و معلولین حضور داشتند.


تهران، خیابان شهید دکتر مفتح جنوبی
مجموعه ورزشی شهید شیرودی
کد پستی: 1573613131
©2017 Shirodi Sport Complex, All Right Reserved