یکشنبه, 19 آذر, 1402
SUNDAY, December 10, 2023
چهار شنبه 17 آبان
شرکت IPPR از میان چندین شرکت معتبر انتخاب شد
عسگریان: برای احداث مجموعه از توان و ظرفیت داخلی بهره خواهیم برد

شرکت IPPR از میان چندین شرکت معتبر انتخاب شد

سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور گفت: پروسه انتخاب مشاور از بین چندین شرکت معتبر مشاور صورت گرفت و در نهایت شرکت توسعه، شرکت IPPR را انتخاب کرد. این پروژه در ۲ فاز انجام خواهد شد و تمام رویدادهای بین‌المللی را پیش خواهد برد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، مهیار عسگریان سرپرست شرکت توسعه در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری مشاوره طراحی و ساخت مجموعه ورزشی فرهنگی گفت: امروز شاهد امضای تفاهم نامه و ساخت بزرگ‌ترین مجموعه فرهنگی و ورزشی در وزارت ورزش و جوانان بودیم. مراحل طراحی این مجموعه بلافاصله پس از دستور رئیس جمهور شروع شد و این نشان از اهمیت دولت و آقای هاشمی و آقای رئیسی به حوزه ورزش است.

او ادامه داد: پروسه انتخاب مشاور از بین چندین شرکت معتبر مشاور صورت گرفت و در نهایت شرکت توسعه، شرکت IPPR را انتخاب کرد. این پروژه در ۲ فاز انجام خواهد شد و تمام رویدادهای بین‌المللی را پیش خواهد برد.

عسگریان در پایان گفت: یک تبریک هم به جامعه ورزش دارم چون با ساخت این مجموعه ورزشی، می‌توانیم شاهد میزبانی رویدادهای مختلف ورزشی باشیم. در فاز طراحی و مشاوره، شرکت IPPR کمک خواهد کرد و برای ساخت آن از ظرفیت‌های داخلی بهره خواهیم برد. پس از اتمام فاز مطالعاتی، فاز اول این پروژه در ۲۴ ماه انجام خواهد شد و طبق تعاملاتی که داشته‌ایم از منابع داخلی و چینی برای پیش برد امور بهره خواهیم برد.

شن گانگ مدیر شرکت IPPR نیز در مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری مشاوره طراحی و ساخت مجموعه ورزشی فرهنگی گفت: خوشحالیم که در خدمت دوستان‌مان در ایران هستیم. از طرف شرکت IPPR به اینجا آمدیم که یک شرکت دولتی است. شرکت ما در حوزه ورزش، پروژه‌های بزرگی در ورزش انجام داده است که ورزشکاه المپیک پکن در سال ۲۰۰۸ از شاخص‌ترین آن‌ها است. ورزشگاه بین‌المللی بلاروس و کامبوج از پروژه‌های بین‌المللی شرکت ما است.

وی افزود: شرکت ما با حدود ۳۵۰۰ پرسنل در حوزه تحقیقاتی و مسائل مربوط به آن، امور لازم را پیش می‌برد. باعث خوشحالی است که در این پروژه دخیل هستیم و باعث افتخار ماست که ایران به ما اعتماد کرده است. قطعا شرکت ما در طول پروژه از توان داخلی ایران برای ساخت این پروژه استفاده خواهد کرد. برخی از کارها درخصوص این پروژه از جمله مطالعات زمین شناسی در شرکت ما در حال انجام است و کارهای اولیه را پیش برده‌ایم.

او افزود: تاکید شرکت ما استفاده از تکنولوژی‌های برتر است و قطعا شرکت ما از پیمانکاران داخلی این پروژه استفاده خواهد کرد و در اجرای این پروژه مفتخر هستیم که از اعتماد وزارت ورزش و جوانان ایران بهره ببریم.


تهران، خیابان شهید دکتر مفتح جنوبی
مجموعه ورزشی شهید شیرودی
کد پستی: 1573613131
©2017 Shirodi Sport Complex, All Right Reserved