یک شنبه 28 آبان حضور مدیر و معاونان مجموعه ورزشی شیرودی در تجمع بزرگ جامعه ورزش در حمایت از مردم مظلوم فلسطین  
   
 
مدیر و معاونان مجموعه ورزشی شهید شیرودی در تجمع بزرگ جامعه ورزش و جوان در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در کنار سایر آحاد مردم ایران اسلامی شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، وزارت ورزش و جوانان طی فراخوانی از جامعه بزرگ ورزش دعوت کرد تا با حضور در تجمع و راه پیمایی اعتراضی، انزجار خود را علیه رژیم غاصب اسرائیل اعلام کنند. این تجمع از ساعت ۱۴:۳۰ امروز شنبه با حضور گسترده مسئولان، ورزشکاران و دیگر اهالی ورزش برگزار شد.
در همین راستا محسن خمارلو مدیر با همراهی ذوالفقاری و سهرابی معاونان مجموعه ورزشی شهید شیرودی همراه با جمعیت زیادی از مسئولان و ورزشکاران گرد هم آمدند تا فریاد عدالت خواهی و ظلم ستیزی خود را به گوش جهانیان برسانند.

کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان در تجمع اعتراضی علیه رژیم غاصب صهیونیستی با تاکید بر اینکه از حضور در کنار مردم و همراه شدن با آنها افتخار می‌کنم، تصریح کرد: یکی از خصلت‌های خوب ورزشکاران حمایت از مظلوم است و چه چیزی بهتر از این که امروز جامعه ورزش در حمایت از مردم مظلوم غزه در این جمع بزرگ حاضر شده است. این انسجام بین اقشار مختلف جامعه می‌تواند حکومت لرزان اسرائیل غاصب را لرزان‌تر کند و روزی شاهد فروپاشی این رژیم باشیم. ورزشکاران ایران همیشه از رویارویی با نمایندگان رژیم صهیونیستی امتناع کرده اند و اینگونه اعتراض خود را نشان داده اند. اتفاقی که امروز افتاده این است که حمایت از مردم فلسطین گسترده‌تر شده است.